فروشگاه آنلایــــــن

مارکت کرمان

کرمان مارکت

پشتیبانــــی 24 ساعتـــــه

09139959203

نرم افزار حسابداری شرکتی( خرید، انبار داری، فروش)و فعالیت های مرتبط با کلینیک ترک اعتیاد

قیمت : 1,300,000 تومان افزودن به سبد خرید

با این برنامه می توانید تمامی نیازهای خود را برای خرید، انبار داری، فروش، گزارش گیری و کارهای مرتبط با کلینیک ترک اعتیاد را انجام دهید.

برنامه حسابداری جهت استفاده در کلینیک ترک اعتیاد می باشد و می تواند تمامی نیاز های کاربران از جمله ثبت دارو، خرید، فروش، موجودی انبار ، صدور فاکتور، ثبت هزینه ها به تفکیک و گزارش های فروش و سود کلی و سود روزانه ، رسید پرداخت وجه، خرید نسیه کاربران و پرداختی های آن ها  را برطرف سازد و با محیطی بسیار کاربر پسند طراحی شده است و قابلیت تغییر طبق سلیقه مشتری را دارد.قابلیت های این برنامه را در زیر مورد بررسی قرار می دهیم.

1-ورود کاربران ( به صورت رمز نگاری شده) و  تغییر رمز

2- قابلیت ثبت مشتریان با اطلاعات مورد نیاز ( نام و نام خانوادگی ، آدرس ، موبایل ، تصویر کارت ملی و ...)

3-تعریف نوع دارو : در این بخش باید نوع محصول را تعریف کرد به عنوان مثال : شربت یا قرص و ...

 4-تعریف دارو: در این قسمت باید نام دارو را به همراه نوع آن تعریف کرد تا بتوان در سایر قسمت ها از آن استفاده کرد.

5- خرید دارو: باید تمامی دارو هایی که قابل فروش باشد را در این قسمت وارد کرد.در اینجا از نام داروی تعریف شده در قسمت های قبل استفاده می شود و نام فروشنده نیز درج می گردد.اجناس پس از خرید به موجودی انبار اضافه می شوند.

6-انبار: در اینجا نام دارو به همراه آخرین قیمت خرید و فروش و موجودی نمایش داده می شود و امکان جستجو با نام و کد کالا وجود دارد.

 7- فروش و چاپ فاکتور : در این بخش امکان مشاهده تمامی فاکتورهای صادره به همراه جستجو با نام مشتری ، شماره فاکتور مبلغ و ... محیا می باشد و امکان صدور فاکتور ویرایش و حذف و پرینت آن مقدور می باشد.

همچنین در بحث صدور فاکتور فرم فروش سفارشی طراحی شده که فرم انبار نمایش داده میشود و با کلیک بر روی کالا انتخاب می شود و قیمت آن نیز به صورت اتوماتیک  و یا انتخابی درج می گردد و امکان دادن تخفیف نیز دیده شده است و همجنین امکان نوع پرداخت(نقد-کارت-نسیه)  نیز محیا می باشد.

8- تسویه حساب : در اینجا  می توان  حساب های پرداخت نشده را مرور کرد و امکان پرداخت وجود دارد همچنین میشود پرداختی را  ویرایش و حذف کرد.

9- تعریف هزینه: در اینجا باید نوع هزینه را به سیستم معرفی کرد. هزینه ها شامل : هزینه های جاری، هزینه های حقوق پرسنل ، ضایعات و ... می باشد و امکان ویرایش و حذف وجود دارد.

10-ثبت هزینه :در این بخش باید هزینه های اعمال شده در سیستم به تاریخ و توضیحات ثبت شوند. همچنین امکان ویرایش و حذف نیز وجود دارد.

11- ثبت سرمایه : در اینجا به منظور نگه داری و یادداشت امکان ثبت سرمایه نیز دیده شده است اما در محاسبات دیده نشده است و در صورت نیاز مشتری می توان این بخش را نیز تغییر داد.

12-پرداخت پرسنل: در این بخش حساب های نسیه و پرداختی های مشتری قابل مشاهده می باشند و میتوان پرداختی جدید انجام داد و یا اینکه قبلی ها را ویرایش و یا حذف نمود.

13-تعریف نوع حساب: در اینجا باید انواع روش های گردش مالی را استفاده کرد.به عنوان مثال:نقد-کارت خوان و .در اینجا گردش مالی برای خرید و فروش محاسبه می گردد و موجودی نیز قابل مشاهده می باشد.

14-گزارشات فروش سود و زیان : به منظور گزارش با جزییات برای مشتریان این بخش دیده شده است که در آن می توان گزارشی از خرید ها، هزینه ها، فروش و محاسبه سود به تفکیک مشتریان ، کالا ، بر اساس نوع کالا و یا کلی و در زمان مشخص شده تهیه کرد.همچنین مشتریان برتر و کالاهایی که بیشترین خرید و فروش را داشته اند و وضعیت بدهکاری یا بستانکاری مشتریان ، اقساط معوقه، اقساط این ماه و ... را ملاحظه نمود.بعضی از گزارش ها به صورت نمودارهای ستونی یا دایره ای شکل می باشند.

15-تحویل دارو:دارو ها پس از فروش باید به اندازه مصرف تحویل مشتری شوند که در این محل با ذکر نام دارو و مقدار تحویل مشتری می گردند و از موجودی انبار کسر میگردد.

16-تحویل پوکه:پوکه های دارو پس از استفاده باید توسط کلینیک به مرکز ارجاع شوند که عملیات ثبت انجام میگردد.

17-گزارشات:سایر گزارشات از جمله خرید بر اساس کالا و یا مشتری ، گزارشات فروش بر اساس کالا،مشتری،بیشترین خرید کالا و مشتری،کمترین خرید کالا و مشتری و ... و همچنین پوکه های تحویلی دارو و مقدار تحویلی توسط مشتری قابل مشاهده هستند.

18-انتقال وجه:دیگر امکان این برنامه انتقال وجه از حساب های تعریف شده در برنامه به یکدیگر می باشد که در نهایت گردش مالی همه حساب ها و موجودی آن ها نمایش داده می شود.

 

این برنامه با زبان C#.NET و دیتابیس SQL SERVER تهیه شده است و امکان تهیه بک آپ ( پشتیبان گیری ) از دیتابیس دارد ( بعد از هر بار بسته شدن به صورت اتوماتیک بک آپ میگیرد و در برنامه هم می توان به صورت دستی این کار را انجام داد.) . و امکان ارسال به ایمیل را نیز دارد.نکته ویژه اینکه بک آپ ها در فشرده می شوند و سپس به ایمیل ارسال می گردند.

این برنامه به صورت پیش فرض با امکانات فوق برنامه نویسی شده است و در صورتی که مشتریان تقاضای بیشتری داشته باشند می توان آن را تغییر داد.

تهیه شده توسط سید محمد امیری

ویژگی های محصول :

 • گزارش گیری : دارد
 • ورود کاربران : دارد
 • پشتیبان گیری از دیتابیس : دارد
 • ثبت مشتری : دارد
 • تعریف محصول : دارد
 • صدور فاکتور و پرینت : دارد
 • تسویه حساب : دارد
 • ثبت هزینه : دارد
 • خرید کالا : دارد
 • انبار : دارد
 • گزارشات پیشرفته : دارد
 • انتقال وجه بین حساب ها : دارد
 • تحویل پوکه : دارد
حسابداری برنامه حسابداری سید محمد امیری سی شارپ کلینیک ترک اعتیاد ترک اعتیاد seyed mohammad amiri c#.net نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزار حسابداری فروشگاهی